Lekarze

Lek. wet. Piotr Pawłowski
Specjalista Rozrodu Zwierząt

dav

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie – 2003 rok. Swoje doświadczenie zawodowe z zakresu medycyny zarówno zwierząt towarzyszących, gospodarskich, jak i koni zdobywał u boku najlepszych specjalistów w kraju i za granicą: dr Robert Szpejna – Specjalista Chorób Trzody Chlewnej;  Sean O`Reilly – Specjalista Chorób Bydła, Irlandia; dr Seamus Mc Bride – Specjalista Chorób Małych Zwierząt oraz Specjalista Chorób Bydła, Wielka Brytania. W 2010 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu ukończył specjalizację z zakresu Rozrodu Zwierząt, otrzymując tytuł Specjalista Rozrodu Zwierząt.  W tym samym roku w Wielkiej Brytanii ukończył  kurs z zakresu USG zwierząt,  a rok później kurs USG dla zaawansowanych.

Prywatnie pasjonat podróży oraz motoryzacji, szczególnie samochodów zabytkowych i motocykli.

Lek. wet. Łukasz Tuszyński

Specjalista Chorób Koni

dig

Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie w 2011 roku. Podczas studiów odbywał praktyki u prof. dr hab. Andrzeja Rasia specjalisty rozrodu koni. Po studiach pracował przez rok w Lecznicy Weterynaryjnej „HIRON” w Augustowie a od kwietnia 2012 dołączył do zespołu Maxvet Plus. W międzyczasie pogłębiał swoją wiedzę na licznych kursach oraz szkoleniach min: kurs unasienniania bydła, trzody chlewnej oraz koni, kurs korekcji racic (lek. wet. M. Wysocki), kurs z zakresu USG zwierząt Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (prof. dr hab. Józef Nicpoń). Od roku 2014 w trakcie specjalizacji z chorób koni, odbywającej się na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Lek. wet Przemysław Zych

przemek zych fotoTytuł lekarza weterynarii uzyskał w 2016 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W czasie studiów brał udział w konferencjach z zakresu diagnostyki i leczenia chorób zwierząt gospodarskich i towarzyszących. Należał do Koła Naukowego Medyków Weterynaryjnych. Uczestniczył w warsztatach poświęconych ultrasonografii układu rozrodczego krów mlecznych w Polskiej Akademii Nauk w Popielnie oraz ukończył kurs inseminacji bydła. Odbywał praktyki w lecznicach weterynaryjnych w Częstochowie i w Warszawie. Od 2014 roku był związany z Przychodnią Weterynaryjną przy Bażantarni w Warszawie, gdzie pod okiem dr n. wet. Olgi Aniołek szkolił się z zakresu chorób wewnętrznych małych zwierząt. Był zaangażowany w doświadczenia i badania naukowe w Katedrze Chorób Dużych Zwierząt z Kliniką WMW SGGW pod kierownictwem prof. dr hab. Zdzisława Gajewskiego. Ponadto zajmował się strzyżeniem oraz pielęgnacją psów i kotów. Ukończył profesjonalny kurs i został wpisany na listę groomerów zrzeszonych w EGF, czyli Europejskiej Federacji Groomerskiej.

Od marca 2016 roku dołączył do zespołu Maxvet Plus.

Prywatnie entuzjasta zdrowego i aktywnego trybu życia, wielbiciel podróży.

 

Lek. wet. Konrad Szadkowski

konrad szadkowski fotoAbsolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie- rok 2016. W trakcie studiów uczestnik licznych konferencji i warsztatów naukowych (m. in. USG układu rozrodczego krów mlecznych, diagnostyka chorób metabolicznych w stadzie bydła mlecznego). Aktywny uczestnik działań sekcji bujatrycznej Koła Naukowego Medyków Weterynaryjnych. Praktykował w Przychodni Weterynaryjnej Sanitas w Ełku oraz w Gabinecie Weterynaryjnym Amicus w Jedwabnem gdzie poszerzał swoją wiedzę z zakresu diagnostyki i leczenia chorób bydła. 

Ukończył kurs inseminacji bydła w firmie KONRAD. Po studiach dołączył do zespołu lecznicy MAXVET PLUS. 

Prywatnie miłośnik sportów, szczególnie jazdy na nartach i pływania.

 

Lek. wet. Paweł Kozakiewicz

dav

Lek.wet. Paweł Kozakiewicz. Jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Od zawsze wiedział, że będzie leczył zwierzęta. Poprzednio pracował w gabinecie weterynaryjnym w województwie kujawsko-pomorskim zajmujac sie bydłem. Odbył trzymiesięczny staż na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w katedrze chorób wewnętrznych pod okiem lek.wet. Wojciecha Rękawka, staż w lecznicy dużych zwierzęt na podlasiu u lek.wet. Pawla Dziedzica, staż u dr Palczewskiego w Grabowie, staż na fermie świń w Bykowie. Przez dwa lata uczestniczył w ambulansie rozrodowym pod okiem dr hab. Wojciecha Barańskiego. Miłośnik kotów, gotowania i cieżkiego humoru. Czas wolny dzieli miedzy rodzinę i zamiłowanie do piłki nożnej.

 

Lek. wet. Marzena Katarzyna Gładysz-Gacek

gladyszUkończyła Wydział Weterynaryjny na Akademii Rolniczej w Lublinie, gdzie przez 10 lat pracowała jako lekarz kliniczny, a potem jako specjalista w Klinice Chorób Wewnętrznych na Oddziale Małych Zwierząt. Prowadziła również zajęcia dydaktyczne ze studentami weterynarii III, IV i V roku w zakresie diagnostyki klinicznej i chorób wewnętrznych, w tym dermatologii i kardiologii. Przez następnych kilkanaście lat pani doktor pracowała w prywatnych gabinetach weterynaryjnych na terenie swojego rodzinnego miasta Lublina. Wiedzę zawodową poszerzała biorąc udział w wielu sympozjach, kongresach i sesjach naukowych. Jest współautorem wielu publikacji, głównie z zakresu dermatologii kotów. „Ponad 25­-letnie doświadczenie zawodowe oraz potrzeba ciągłego pogłębiania wiedzy połączone z wielką miłością do zwierząt i empatią, pozwalają mi pracować w tym zawodzie z coraz większym i niesłabnącym zaangażowaniem. Mottem zawodowym p. Kasi jest – „służyć na co dzień moim małym pacjentom według swojej najlepszej wiedzy i sumienia”. Pani dr Kasia zna bardzo dobrze język francuski, dobrze rosyjski i angielski na poziomie średnio­ zaawansowanym. Stale pogłębia swoją wiedzę w zakresie weterynarii. W wolnych chwilach interesuje się m.in. malarstwem, historią sztuki i filozofią.

Prywatnie posiada 3 kotki ­ Mrusia, Lala i Wiki, suczkę owczarka niemieckiego ­ Korinę oraz przezabawną świnkę morską o imieniu Alwin.

Lek. wet. Małgorzata Rosłońska
gosiaUkończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko­-Mazurskiego w Olsztynie oraz Studia Podyplomowe Choroby Psów i Kotów SGGW w Warszawie.
Pracowała na stanowisku Inspektora Weterynaryjnego ds. ochrony zwierząt oraz zwalczania chorób zakaźnych zwierząt w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Aleksandrowie Kujawskim. Prowadziła prywatną działalność – gabinet weterynaryjny dla małych zwierząt w Nasielsku. Odbyła kurs diagnostyki laboratoryjnej, staż w Poliklinice Weterynaryjnej UWM w Olsztynie, w Gabinecie Weterynaryjnym „Amicus” w Bolesławcu; praktyki studenckie w Lecznicy dla zwierząt lek. wet. Mariusza Mikołajczaka w Toruniu i w Gabinecie Weterynaryjnym lek. wet. Mieczysława Majewskiego w Legionowie. Ponadto pracowała w charakterze wolontariusza w Klinice Małych Zwierząt „Sheabel” w Lexington, w Stanach Zjednoczonych.

Prywatnie szczęśliwa mama dwóch córeczek i posiadaczka 14-­letniej suczki Primki.

 

Lek. wet. Karolina Domańska

każmierczakDyplom lekarza weterynarii otrzymała  na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Odbyła praktyki zawodowe – wolontariat w gabinecie weterynaryjnym A. Strzelbicka-Pietrowicz;   wolontariat w lecznicy Amigo-Vet w Nidzicy (praktyki wyjazdowe z prof. A. Rasiem, praktyki z rozrodu zwierząt, dyżur w ambulansie);  praktyki w lecznicy zwierząt w Świętajnie;  praktyki w Zakładach Mięsnych SKIBA w Chojnicach, praktyki w lecznicy małych zwierząt „Sowa” w Łodzi; w Zakładach Mięsnych „Olewnik” w Sierpcu; praktyki w lecznicy „Olwet” w Olsztynie. Fakultety – rozród dużych zwierząt, biotechnika w rozrodzie koni, dermatologia, geriatria, inwazjologia, choroby zwierząt łownych.

P. Karolina zna język niemiecki – biegle w mowie i piśmie, zdobyła certyfikat Deutsches Sprachdiplom drugiego stopnia. Ma uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Jej hobby to turystyka, przyroda, łowiectwo, sport: jeździectwo, pływanie, narciarstwo.

Lek. wet. Katarzyna Waleśkiewicz

bdr

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie w 2011 roku.  W czasie studiów uczestniczyła w programie ERASMUS i przez rok studiowała w Portugali. Od trzeciego roku studiów regularnie uczęszczała do lecznicy  w Warszawie w ramach praktyki oraz brała udział w licznych konferencjach poświęconych szeroko pojętej medycynie weterynaryjnej. Po studiach pracowała przez rok w Bródnowskim Centrum Weterynaryjnym oraz Przychodni Weterynaryjnej „Na Dzikiej” w Warszawie. W wolnych chwilach pogłębiała swoje zainteresowania związane z chirurgią w kilku lecznicach na terenie Warszawy. Od Lutego 2013 dołączyła do zespołu Maxvet Plus.

Prywatnie jest posiadaczką dwóch psów: Czarnego Teriera Rosyjskiego o imieniu Bajkał oraz Szwajcarskiego Psa Pasterskiego o imieniu  Hektor oraz dwóch kotów. W nielicznych wolnych chwilach czyta kryminały, jeździ konno, żegluje, jeździ na snowboardzie.

Lek.wet. Barbara Gadomska

basia gadomska fotoAbsolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Studia medyczne były realizacją jej marzeń dlatego też już w czasie studiów zdobywała doświadczenie w kilku Warszawskich lecznicach, w tym w klinice całodobowej na Książęcej, przychodni weterynaryjnej Jatagan oraz w szpitalu dla koni przy torze wyścigów konnych „Służewiec”.Odbyła także staż w Klinice w Gessertshausen w Niemczech. Interesuje się interną zwierząt towarzyszących. Do zespołu Maxvet Plus dołączyła w styczniu 2016.

W wolnych chwilach lubi sport na łonie natury, podróże oraz gotowanie. Posiadaczka psa o imieniu Melon rasy Flat Coated Retriever.

 

 

Personel pomocniczy:

Anna Tuszyńska

ania

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie, gdzie ukończyła studia na kierunku socjologia.

Choć wykształcenie p. Ani nie jest związane z zajmowanym stanowiskiem, to obecna praca jest dla niej źródłem satysfakcji i spełnienia.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą oraz wielką miłośniczką kotów .

 

 

Kinga Bandurska
zdjeciePrawa ręka zespołu lekarskiego, która dba także o piękny wygląd bywalców naszego salonu groomerskiego.

Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona.

Prywatnie mama 7-letniego Kuby.

Posiadaczka psa i kota.

 

 

 

Daniel Kamer

daniel kamerW 2011 roku ukończył dwustopniowe studia na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt (kierunek Zootechnika)  Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

W firmie pracuje od początku jej założenia, aktualnie w oddziale Winnica.

Służy radą i zdobytą wiedzą wszystkim zainteresowanym.

 

 

Katarzyna Lewandowska

Katarzyna LewandowskaZawsze chętnie służy pomocą. Stanowisko zajmowane przez p. Kasię daje jej dużo satysfakcji, gdyż kocha zwierzęta, a w szczególności psy. Pracuje w oddziale Ciechanów.
Prywatnie mama 5-­letniej córki. Właścicielka psa Miśka, którego przygarnęła ze schroniska.

 

 

 

Jarosław Klepczyński

Jarosław KlepczyńskiAbsolwent Technikum Weterynaryjnego nr 7 w Łomży. W latach 2010-­2014 odbył praktyki zawodowe w: lecznicy dużych i małych zwierząt ,,Oaza” w Łomży; lecznicy dużych i małych zwierząt w Łomży dr. n. wet. Janusza Karpińskiego; lecznicy dużych zwierząt Centaur w Mławie. Od czerwca 2014 roku należy do zespołu Maxvet Plus, w oddziale Ciechanów.

Prywatnie pasjonat piłki nożnej i sportów ekstremalnych.